Opinie

Marta | 19 maja 2023

Cudowna kobieta z ogromną wiedzą i zaangażowaniem w pacjenta. Czułam się zaopiekowana w 100% i dzięki terapii czuję się zdrowa.

Magda | 16 września 2022

Nie wiedziałam czego spodziewać się przed pierwszym spotkaniem. Miałam za sobą już wizyty u innych terapeutów, ale to były raczej „pogadanki” niż realna pomoc. Dziś jestem po rocznej terapii, wiele w moim życiu, a przede wszystkim w moim myśleniu uległo zmianie. Zdecydowanie na lepsze. To jest przede wszystkim zasługa Izy. Ani razu nie dała mi odczuć, że mnie ocenia. Nie umniejsza moich problemów. Jest otwarta, bezpośrednia – dzięki temu ja też taka byłam. Czułam się u niej zawsze bezpiecznie i zaufałam jej. Iza działa według planu – nie są to chaotyczne spotkania, ale też jak widziała, że potrzebowałam porozmawiać – znalazła na to przestrzeń. Metoda EMDR jest dla mnie fenomenem. Trafia w czuły punkt, ale pozwala uleczyć ból, żal i przestać rozpamiętywać. Pozwala zamknąć ten temat i już do niego nie wracać.

Warto podkreślić ogromną wiedzę Izy na wiele tematów – nie tylko związanych z psychologią. To zdecydowanie ułatwiło zrozumienie moich problemów, ale też dało mi poczucie komfortu, że jestem w rękach specjalisty.

Mimo ukończenia terapii, chcę nadal być z Izą „w kontakcie”. Zaczynam żyć tak, jak sama tego chcę i na swoich zasadach. To ogromna zasługa Izy.

Joanna | 9 lipca 2022

Terapia u Pani Izy to pierwsza terapia, po której naprawdę zauważyłam zmianę. To nie tylko “gadanie o problemie”, ani też nie sesje bez koncepcji, które pomagają zaledwie na chwile. Praca z Panią Izą to konkretny grafik, wykonywany małymi kroczkami, aż do celu. Terapia EMDR pomaga przepracować trudne wspomnienia i przekonania, nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie są one “aż tak traumatyczne jak przeżycia innych ludzi”. W gabinecie panuje bardzo komfortowa atmosfera, Pani Iza dostosowuje się do “nastroju pacjenta” i jeśli w danym momencie potrzebujemy porozmawiać o problemach, które dzieją się w teraźniejszym czasie, to również jest na to miejsce.
Zaskakująca jest także wszechstronna wiedza jaką posiada Pani Iza (z zakresu przeróżnych dziedzin, nie tylko psychologii), dlatego nawet rady udzielane na bieżące problemy są bardzo konstruktywne i przydatne.

Polecam zdecydowanie. Nie wykluczam, że kiedyś jeszcze wrócę (jeśli okaże się, że nie wszystko zostało przepracowane), ale na ten moment czuję dużą różnicę – żyję inaczej niż rok temu, płaczę rzadziej, panikuję mniej i jestem bardzo zadowolona.

M. | 18 maja 2022

Pani Iza to świetny specjalista. Gabinet, w którym przyjmuje jest dopasowany do potrzeb pacjenta, można poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Wizyty są organizowane i umawiane w taki sposób, że pacjenci nie mają ze sobą kontaktu, co zapewnia dyskrecję. Terapia EMDR, którą prowadzi Pani Iza jest rzadko spotykaną praktyką w Polsce ale bardzo efektywną. Doświadczenie i wiedza, jaką dysponuje Pani Iza jest imponująca i pozwala na kompleksowe rozwiązania problemów, co więcej jest bardzo ciepłym, otwartym człowiekiem. Jestem wdzięczna za pomoc i naukę, jaką wyniosłam z terapii. Szczerze polecam, to nie jest sztampowa terapia a Pani Iza nie jest po prostu kolejnym psychologiem, tylko najwyższej klasy profesjonalistą.

Alina | 26 marca 2022

Pani Iza to niezwykle serdeczna, ciepła i wyrozumiała osoba. Wszystko cierpliwie tłumaczy i pomaga znaleźć rozwiązania nawet dla najtrudniejszych problemów. Dzięki terapii udało mi się zwalczyć traumy, które utrudniały mi normalne funkcjonowanie w codziennym życiu a mój krytyk wewnętrzny nareszcie odpuścił. Terapia po prostu przerosła moje najśmielsze oczekiwania i przyniosła efekty, o których myślałam że mogę tylko pomarzyć. Pani Iza jest bardzo profesjonalna w swojej pracy, zapewnia komfortową atmosferę w gabinecie, niestrudzenie odpowiada na wszystkie pytania. Wspiera w procesie zdrowienia i oferuje różnorodne techniki zwalczania napięcia, lęku, negatywnych myśli. Każda sesja terapeutyczna to wspólna ciężka praca, przynosząca wspaniałe efekty oraz nadzieję na lepsze jutro.

Paweł | 19 stycznia 2022

Profesjonalna i konkretna pomoc: pełna wrażliwości, cierpliwa i skierowana na pacjenta. Serdecznie polecam.

Oliw | 22 grudnia 2021

Doskonałe podejście do pacjenta. Pani Iza potrafi słuchać i znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Sesja odbywa się w komfortowym gabinecie. Serdecznie polecam!

Roksana | 16 grudnia 2021

Pani Izabela to świetny specjalista. Jest bardzo empatyczna, a do tego ma ogromną wiedzę, którą dzieli się w zrozumiały sposób. Zaufałam jej w pełni i nie żałuję. Właśnie skończyłyśmy terapię, a ja nigdy nie czułam się lepiej. W końcu odnalazłam spokój i komfort, a nie sądziłam, że się uda 🙂 Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i polecam każdemu!

K.S. | 9 grudnia 2021

Niezwykle ciepła, życzliwa i profesjonalna terapeutka z ogromną wiedzą. Podczas sesji potrafić stworzyć poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Bardzo mi pomogła i jestem jej za to dozgonnie wdzięczna. Gorąco polecam.

Magdalena | 29 listopada 2021

Pełny profesjonalizm, ciepłe podejście do Klienta, konkretna rozmowa. Bardzo fachowa pomoc! Po każdym spotkaniu czuję spokój i wyciszenie.

JJ | 7 kwietnia 2020

Bardzo profesjonalna konsultacja online.

Szczegółowo przeprowadzony wywiad.

Widać duże zaangażowanie ze strony Pani doktor.

Czuje się dużo lepiej. Dziękuję, będę korzystać nadal, to naprawdę pomaga.

Patryk | 31 marca 2020

Dziękuję bardzo za terapię.
Metoda EMDR działa. Skończyły się moje lęki i koszmary nocne. Tak jakbym narodził się na nowo. Czuję że żyję.
Bardzo dziękuję Pani Izo, jestem bardzo wdzięczny.

Piotrek | 16 marca 2020

Jeśli zmagasz się z jakimkolwiek problemem albo nawet nie potrafisz zdefiniować co nim jest i dlaczego czujesz się źle – nie trać dłużej czasu i złap za telefon.
Początki zawsze są trudne i samo się nic nie zrobi. Te kilka, bądź kilkanaście wizyt zmieniło diametralnie moje życie. Jestem ogromnie wdzięczny Pani Izie za pomoc, wnikliwość, empatię i profesjonalizm.
Sam nie wiedziałem co mi jest oprócz tego, że nie czułem nic oprócz negatywnych emocji i smutku. Problem okazał się o wiele bardziej złożony niż mogłem przypuszczać. DDA, zaburzenia lękowe, depresja, uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Byłem na dnie nie dostrzegając powagi sytuacji i prowadząc “normalne życie”, chodząc do pracy 5 dni w tygodniu. Psychoterapia, EMDR, ciężka praca nad sobą + odpowiedni terapeuta to duża szansa na sukces.
Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Boniasowa | 8 marca 2019

Polecam Panią Izabelę Pilżys z całego serca. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Jako terapeuta – pełen profesjonalizm, skuteczność, efektywność, wiedza, mądrość, inteligencja, a do tego osoba sympatyczna, miła, emanująca optymizmem i ciepłem, godna zaufania. Oczywiście kolejność zalet przypadkowa. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Ją na swojej drodze. Moja wdzięczność nie zna granic.

Kinga | 9 stycznia 2019

Pani Iza jest świetnym specjalistą! Dzięki jej pomocy, udało mi sie uporać ze smutkiem, który ogarnięta byłam przez długi czas. Wskazówki otrzymane podczas spotkań z Panią Izą wcielam w życie do dzisiaj , co skutkuje pozytywnym myśleniem. Serdecznie polecam!

Alicja | 17 lutego 2017

Pani Izabella jest bardzo profesjonalna, przenikliwa, zaangazowana oraz zorganizowana. Metody praktykowane w gabinecie nowoczesne, skuteczne i dostosowane do potrzeb. Wszystko na najwyzszym poziomie.

i602 | 26 stycznia 2017

Bardzo profesjonalna i zaangażowana osoba, która potrafiła odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, dodatkowo bardzo przyjazny i dobrze urządzony gabinet.

Joanna | 17 stycznia 2017

Pani Izo bardzo Pani dziękuję za naszych 7 spotkań nie przypuszczałam, że tak szybko uporam się ze swoim lękiem, który towarzyszył mi przez ostatnich 5 lat.
Gorąco polecam metodę EMDR Bardzo dziękuję.

Dodaj swoją opinię

    Please prove you are human by selecting the Flag.

    W celu zapewnienia wyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Sprawdź politykę prywatności.
    Akceptuj